Interaktywna mapka dojazdowa Kliknij żeby zobaczyć kompletne dane teleadresowe
Jesteś tutaj:   Strona główna    Firma    O nas

O nas


Od początku istnienia firmy naszym priorytetem jest zadowolenie klientów. Nasza praca to jednocześnie nasza wielka pasja, dlatego wykonujemy ją z pełnym zaangażowaniem, starając się przy tym zapewnić naszym usługom najwyższy poziom.

Naszą siłą jest stała, w pełni wykwalifikowana załoga, posiadająca wymagane uprawnienia. Nie zatrudniamy pracowników sezonowych.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zoptymalizować naszą pracę, by zmaksymalizować zadowolenie naszych klientów. Do określonej usługi desygnowana jest odpowiednia liczba osób, np. przekładki 4 opon wykonuje 2 pracowników, aby usługa wykonana była szybko i sprawnie.

Ciągle inwestujemy zarówno w naszych pracowników, jak i w sprzęt, będący na wyposażeniu zakładu. Posiadamy sprzęt najwyższej klasy tylko uznanych producentów. Klientom oferujemy fachowe doradztwo oraz wszechstronną pomoc, bo każdy klient jest dla nas najważniejszy.

Naszą markę zbudowaliśmy na przestrzeni wielu lat i wciąż ją umacniamy: rzetelnością, terminowością i tym, że zawsze dotrzymujemy raz danego słowa. Oprócz tego spośród wszystkich firm oponiarskich wyróżnia nas dodatkowo serdeczna atmosfera panująca w zakładzie, która z pewnością sprawi, że będziesz chciał do nas wrócić.

Serdecznie zapraszamy!


Kliknij żeby zobaczyć poszczególne marki Kliknij żeby zobaczyć poszczególne marki Kliknij żeby zobaczyć poszczególne marki Kliknij żeby zobaczyć poszczególne marki
KOTLICCY Sp. J.   |   ul. Chodkiewicza 3   |   64-920 Piła   |   tel. 0 67 / 351 00 01   |   fax 0 67 / 351 00 02   |   opony@kotliccy.pila.pl
Projekt i realizacja VEGA.NET.PL