Interaktywna mapka dojazdowa Kliknij żeby zobaczyć kompletne dane teleadresowe
Jesteś tutaj:   Strona główna    Firma    Historia firmy

Historia firmy

Historia firmy Kotliccy rozpoczęła się krótko po zakończeniu II wojny światowej. Dokładnie 22 sierpnia 1945 roku Leon Kotlicki złożył do Urzędu Miasta Piły wniosek o pozwolenie na otwarcie zakładu rzemieślniczego przy ulicy Bieruta.

Duży popyt na usługi nowopowstałego zakładu, zajmującego się początkowo klejeniem opon i dętek, wymusił konieczność poszerzenia oferty i wzmocnienia załogi. Z Łodzi przybył do Piły Marian Kotlicki, ojciec obecnych właścicieli. Nastąpił okres dynamicznego rozwoju firmy. Wprowadzono wiele nowych usług, m.in. bieżnikowanie opon.

Następcą Mariana Kotlickiego został jego syn Marek, który postanowił wybudować nową siedzibę firmy i przenieść zakład na ulicę Chodkiewicza. Wkrótce do Marka Kotlickiego dołączył jego brat Jacek. Nadal dbano o stałe poszerzanie zarówno palety usług, jak i asortymentu opon. W ofercie znalazły się opony ciężarowe, przemysłowe, itp..

Obecnie w firmie pracuje już czwarte pokolenie rodziny Kotlickich. Dzisiejszy zakład zdecydowanie różni się od tego sprzed 65 lat. Jedno się jednak nie zmieniło. Naszą pracę zawsze i niezmiennie wykonujemy z pełnym zaangażowaniem i pasją.


Kliknij żeby zobaczyć poszczególne marki Kliknij żeby zobaczyć poszczególne marki Kliknij żeby zobaczyć poszczególne marki Kliknij żeby zobaczyć poszczególne marki
KOTLICCY Sp. J.   |   ul. Chodkiewicza 3   |   64-920 Piła   |   tel. 0 67 / 351 00 01   |   fax 0 67 / 351 00 02   |   opony@kotliccy.pila.pl
Projekt i realizacja VEGA.NET.PL