Interaktywna mapka dojazdowa Kliknij żeby zobaczyć kompletne dane teleadresowe
Jesteś tutaj:   Strona główna    Opony    Opony od KOTLICKICH

Opony od KOTLICKICH


W naszej ofercie znajduje się ogumienie renomowanych producentów, sprawdzone i przetestowane, dostępne na każdą kieszeń. Wszystkie opony oferowane przez firmę Kotliccy spełniają najwyższe wymagania jakościowe, za które możemy poręczyć. Nie handlujemy niemarkowymi oponami z Chin, itp.

Szczególną uwagę zwracamy na właściwy sposób przechowywania opon w naszym magazynie. Dzięki temu opony w okresie przechowywania w niczym nie tracą na jakości i są zawsze nowe. Zakładając je ponownie, mamy pewność, że będą jeszcze długo służyć naszym klientom.

Ważną decyzją jest wybór najlepszej opony dla określonego auta. Należy brać pod uwagę wiele różnych, istotnych aspektów, takich jak np. typ i masa pojazdu, rodzaj nawierzchni, po której pojazd najczęściej się porusza, średnia prędkość jazdy, styl jazdy danego kierowcy, pora roku, czy wreszcie koszt opony, jaki potencjalny nabywca jest w stanie ponieść. Bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu służymy naszym klientom kompleksową pomocą przy doborze optymalnego rodzaju opon.


Kliknij żeby zobaczyć poszczególne marki Kliknij żeby zobaczyć poszczególne marki Kliknij żeby zobaczyć poszczególne marki Kliknij żeby zobaczyć poszczególne marki
KOTLICCY Sp. J.   |   ul. Chodkiewicza 3   |   64-920 Piła   |   tel. 0 67 / 351 00 01   |   fax 0 67 / 351 00 02   |   opony@kotliccy.pila.pl
Projekt i realizacja VEGA.NET.PL