Interaktywna mapka dojazdowa Kliknij żeby zobaczyć kompletne dane teleadresowe

Najważniejsza jest jakość


Przez 65 lat istnienia firma Kotliccy przeszła wiele zmian. Zmieniła się siedziba, zmieniali się ludzie, zupełnie inaczej wygląda dziś zakres usług, a wyposażenie warsztatu w niczym nie przypomina stanu sprzed lat. Jedno pozostało jednak niezmienne. Od początku istnienia firmy Kotliccy najważniejsze jest dla nas zadowolenie klientów, a kluczem do niego – zapewnienie najwyższej jakości oferowanych usług.

Siłą firmy Kotliccy jest zgrany i wykwalifikowany zespół pracowników. Inwestycje w ludzi są dla nas tak samo ważne, jak inwestycje w sprzęt. Jedno bez drugiego nie ma racji bytu. Zatrudniamy tylko stałych pracowników, którzy przechodzą systematyczne szkolenia, poszerzają wiedzę i zdobywają nowe kwalifikacje. To nasza sprawdzona recepta na sukces.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Aby określoną usługę wykonać szybko i sprawnie, optymalizujemy naszą pracę. Zależnie od stopnia skomplikowania danego zadania, do jego wykonania desygnowana jest odpowiednia liczba pracowników.

Naszym klientom służymy wszechstronną pomocą i radą. W sposób szczególny dbamy o przyjazną atmosferę w naszym biurze. Chcemy, aby klienci czuli, że są dla nas najważniejsi.

Wszystkim obecnym klientom dziękujemy serdecznie za okazane nam zaufanie. Przyszłych klientów zapraszamy do korzystania z naszych usług.


Kliknij żeby zobaczyć poszczególne marki Kliknij żeby zobaczyć poszczególne marki Kliknij żeby zobaczyć poszczególne marki Kliknij żeby zobaczyć poszczególne marki
KOTLICCY Sp. J.   |   ul. Chodkiewicza 3   |   64-920 Piła   |   tel. 0 67 / 351 00 01   |   fax 0 67 / 351 00 02   |   opony@kotliccy.pila.pl
Projekt i realizacja VEGA.NET.PL